Vážení rodičia,

školský rok sa začína 2. septembra 2019.

Schádzanie a rozchádzanie detí  bude v 1. triede  "Motýle" (pavilón A prízemie)

ráno: od 6.00 hod. - 7.00 hod.

popoludní: od 16.00 hod.  - 16.30 hod.

Príchod detí do jednotlivých tried MŠ je do 8.00 hod. Po 8.00 hod. sú uzavreté všetky vchody MŠ.

Deň MŠ

Z iniciatívy Slovenského výboru Svetovej organizácie pre predškolskú výchovu /SV OMEP/ sa od roku 2015 začal organizovať Deň materských škôl na Slovensku, ktorý pripadá na 4. novembra. Aj tohto roku sa do oslavy III. ročníka Dňa materských škôl zapojili všetky materské školy v našom meste: MŠ na Ul. 17. novembra, MŠ na Ul. Švermovej, MŠ na Ul. 9. mája, MŠ na Ul. Jarkovej a MŠ na Ul. Severnej.

V mesiaci december 2016 prebiehala v našej materskej škole rekonštrukcia hygienických priestorov.

V rámci týchto prác nám odbornú, finančnú a materiálnu pomoc poskytol pán Daniel Krajňák, konateľ spoločnosti Rozumné vykurovanie s.r.o..

Aj vďaka sponzorskému daru p. Krajňáka vo výške 640 € môžu naše deti už v týchto dňoch využívať nové a pekné priestory.

Vyjadrujem v mene detí a Rekonštrukciacelého kolektívu materskej školy úprimné

ĎAKUJEME.

Mgr. G. Križanová, riad. školy